> BioClean
    > cdDes
    > UrinAttacke
    > AntiSmell
    > MilbenEx
    > Henderanigungscreme
    > Eisfrei 


> cdVet - naturalne produkty dla zwierząt
> Fit-BARF - naturalne dodatki do diety BARF
> HustaVet - zdrowe drogi oddechowe
> Agro - naturalne produkty dla zwierząt gospodarskich
> casaCare - naturalna środki czystości 


 

casaCare BioCleanBioClean - pogromca brudu
Skutecznie czyści wszystkie powierzchnie, ma wszechstronne zastosowanie! Dozwolony przy żywności! W pełni biodegradowalny.
Usuwa: smary, oleje, żywice, wosk, nikotynę, ołówek, długopis, markery, atrament, sadzę, owady, krew, białko, plamy smoły, pasty do butów, kawę, herbatę, plamy wina i inne.
więcej>>> UrinAttacke - usuwa zapach moczu i kału oraz patogeny

został specjalnie opracowany do eliminacji nieprzyjemnych zapachów na powierzchniach wewnątrz i na zewnątrz. Niszczy zapach moczu i kału z toalet, dywanów, podłóg drewnianych, płytek, drzwi, mebli, pergoli, tkanin, tapicerki samochodu, kuwety i innych miejsc.

Przykładowe miejsca zastosowania: placówki sanitarne, toalety, hale wystawowe, hodowla, kojce, samochód, dom, szkoły dla psów, hotele, schroniska dla zwierząt, kliniki weterynaryjne i wiele innych… 
więcej>>> 

 


Handreinigungscreme - czyści uporczywy brud z dłoni

Do gruntownego, delikatnego czyszczenia rąk z zasuszonych, tłustych, oleistych zabrudzeń.
Zastosowanie: stosować do mocno zabrudzonych rąk przy przemyśle, handlu, warsztatach, domu i hobby. 
więcej>>> cdDes - czyści i dezyfekuje

 Posiada naturalny składnik aktywny przeciw bakteriom i grzybom. Naturalny środek do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni. Posiada aktywny składnik, który działa bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo.Jego łagodna kompozycja pozwala na delikatne czyszczenie i dezynfekcję wszystkich powierzchni.
więcej>>> 

 

 


MilbenEx Bettenhygiene - usuwa roztocza

 Jest repelentem, insektycydem z całkowicie naturalnych składników. Dzięki połączeniu olejków eterycznych  stanowi doskonałą alternatywę dla chemicznych środków.

casaCare MilbenEx Bettenhygienespray jest produktem całkowicie naturalnym i doskonale nadaje się do użycia w sypialni: na łóżku, pościeli, materacu, kocach itp. 
więcej>>> 

 


AntiSmell - naturalny odświeżacz powietrza

Usuwa nieprzyjemne zapachy w powietrzu i na tekstyliach. Naturalny płyn w aerozolu usuwający molekularną strukturę nieprzyjemnych zapachów. Można stosować go bezpośrednio na źródło przykrego zapachu lub jako odświeżacz powietrza.

casaCare Anti-smell jest całkowicie naturalny i działa natychmiast po zastosowaniu dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla chemicznych środków. Przeznaczony jest do codziennego użytku.
więcej>>> 

 

 


Eisfrei - usuwa lód, śnieg i wilgoć

Naturalny granulat, który służy do usuwania lodu i śniegu z powierzchni oraz zapobiega powstawaniu warstwy lodu i śniegu. Jest bardzo wydajny, działa nawet przy temperaturach -45oC, można stosować go na powierzchnie nachylone pod kątem 45o.

 Jest przyjazny dla środowiska, nie podrażnia łap zwierząt, nie niszczy powierzchni, można stosować go również na płytki ceramiczne i marmur. Doskonale nadaje się do użycia na podwórkach, terenach hodowli zwierząt, lecznic weterynaryjnych i innych miejscach na każdej powierzchni. 
więcej>>>